Ceník ubytování - Penzion č. 1, dvoulůžkové pokoje

Penzion č. 1 - dvoulůžkové pokoje Cena za osobu a noc / se snídaní
Pevné lůžko / se snídaní 500 / 630 Kč
Přistýlka / se snídaní 250 / 380 Kč
Dítě do 10 let na přistýlce, v dětské postýlce, bez lůžka / se snídaní 150 / 250 Kč
Dítě do 10 let na pevném lůžku / se snídaní 430 / 530 Kč
Podkrovní pokoj / se snídaní    --  / 500 Kč
Podkrovní pokoj dítě do 10 let / se snídaní    --  / 400 Kč
Poplatek obci (osoby starší 18-ti let) 20 Kč

V penzionu je celkem sedm pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 20 osob - 15 pevných lůžek a 5 přistýlek pro malé děti.

Dvoulůžkové pokoje
Pět dvoulůžkových pokojů má malý kuchyňský kout pro přípravu studené kuchyně. Kout je vybaven lednicí bez mrazáčku, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Kout je bez plotýnkového vařiče. Pro malé děti je nachystaná přistýlka - rozkládací křeslo.

Podkrovní pokoje
Jeden podkrovní pokoj je dvoulůžkový s vlastním sociálním zařízením. Druhý podkrovní pokoj je třílůžkový s vlastním sociálním zařízením na chodbě hned vedle pokoje.

Tyto dva podkrovní pokoje jsou menší, bez kuchyňského koutu a jsou celoročně za zvýhodněnou cenu se snídaní.

Snídaně
V tomto penzionu je možné objednat ubytování se snídaní. Podáváme zde studenou kontinentální snídani. Ubytování je možné i bez snídaně.

Hosté bez snídaně mají v ceně čerstvé pečivo a chléb, kávu a čaj na pokoji. Dále je v ceně ubytování povlečení a ručník. Bezdrátové připojení k internetu je zdarma.

Upozornění
Při obsazení pokoje na jednu noc jsou ceny o 100 Kč vyšší. Cena přistýlky je platná při obsazení dvou pevných lůžek v pokoji. Při obsazení pokoje jednou osobou o svátcích a prázdninách účtujeme 800 Kč za noc, 930 Kč se snídaní.

V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

Ceník ubytování - Penzion č. 2, apartmány a dvoulůžkové pokoje

Penzion č. 2 - dvoulůžkové pokoje Cena za osobu a noc
Pevné lůžko 500 Kč
Přistýlka 250 Kč
Dítě do 10 let na přistýlce,v dětské postýlce, bez lůžka 150 Kč
Dítě do 10 let na pevném lůžku 430 Kč
Poplatek obci (osoby starší 18-ti let) 20 Kč

Penzion č. 2 - apartmány Cena za apartmá a noc
1 osoba v apartmá 1500 Kč
2 osoby v apartmá 1500 Kč
3 osoby v apartmá 1600 Kč
4 osoby v apartmá 1700 Kč
5 osob v apartmá 1800 Kč
Poplatek obci (osoby starší 18-ti let) 20 Kč

Apartmány mají vlastní sociální zařízení a jsou vhodné nejen pro rodiny. Skládájí se ze dvou místností. V jedné místnosti je kuchyňská linka (lednička bez mrazáčku, rychlovarná konvice, dvouplotýnka, mikrovlnka, nádobí) s jídelním stolem a obývací kout s rozkládacím gaučem. V druhé místnosti je dvoulůžková postel s přistýlkou pro malé dítě. Jedná se o velice příjemné a prostorné ubytování.

Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku (lednička bez mrazáčku, rychlovarná konvice, dvouplotýnka, mikrovlnka, nádobí). Pro malé děti je zde přistýlka, kterou tvoří matrace v dřevěném rámu.

Každé ráno mají hosté nachystané pečivo a chléb k snídani, na pokoji je volně k dispozici káva, čaj černý i ovocný, cukr, sůl.

Společenská místnost je hostům volně přístupná s možností zakoupení vína, lahvového piva a limonád. Součástí je venkovní terasa s posezením, parkoviště, sportovní a dětské hřiště, ohniště, gril Weber.

Celková kapacita penzionu je 25 osob - 14 pevných lůžek, 4 pohodlná lůžka na rozkládacím gauči a 7 přistýlek. V penzionu je zdarma dostupný bezdrátový internet.

Upozornění: Při obsazení pokoje nebo apartmánu na jednu noc jsou ceny o 100 Kč vyšší. Cena přistýlky je platná při obsazení dvou pevných lůžek v pokoji. Při obsazení pokoje jednou osobou o svátcích a prázdninách účtujeme 800 Kč za noc.

V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

Všeobecné podmínky

Příjezdy a odjezdy:
V období hlavní sezóny (červenec - srpen) upřednostňujeme týdenní pobyty, kratší pobyty po dohodě. Příjezd do penzionu je mezi 15 a 19 hodinou. Pobyt je ukončen poslední den odjezdem do 10:00 hodiny.

Záloha:
Po závazném objednání je nutno uhradit zálohu ve výši 250 Kč na 1 osobu a 1 noc. Termín uhrazení zálohy je do sedmi dnů od objednání pokoje nebo dle domluvy. Po přijetí zálohy posíláme zákazníkovi potvrzení rezervace.
Doplatek hotově na místě, platební karty nepřijímáme.

Stornovací podmínky - zrušení pobytu:
• 45 a více dnů před příjezdem - storno ve výši 10 % zálohové platby
• 44-20 dnů před příjezdem - storno ve výši 50 % zálohové platby
• 19 a méně dnů před příjezdem - storno ve výši 100 % zálohové platby
• 24 hodin a méně před příjezdem - storno ve výši 100 % ceny ubytování

Provozní řád penzionu naleznete zde.

Zkrácení pobytu
(pozdější příjezd, dřívější odjezd), nebo při neobsazení počtu pokojů dle objednávky, účtujeme plnou cenu za celý objednaný pobyt. Pokud zákazník v den nástupu nepřijede a nenahlásí pozdější příjezd, máme za to, že o ubytování nemá zájem a pokoj uvolňujeme k prodeji.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:
Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 44
110 00 Praha 1
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz